Najlepsze burgery do zamówienia i zjedzenia tylko w Burgerowni Trzy Smaki w Pobiedziskach. W naszym menu mieści się ponad 10 topowych burgerów, które sprostają kulinarnym wymaganiom koneserom amerykańskich burgerów. Idealnie przyprawione mięso, kruche, naturalne i zawsze świeże dodatki oraz smaczne pieczywo to połowa sukcesu. Pasja z jaką przygotowywane są nasze burgery to dopełnienie tajemnicy smaku.
W naszej ofercie dostępne są klasyki na wołowinie jak burger Classic, burger Cebula czy burger Ser/Bekon oraz burger XXL. Na burgerowych fanów drobiu czeka burger Kurczak. Mamy także opcje vege jak burger Vege oraz burger Vege z ciecierzycy. Na większy głód proponujemy Krowę na talerzu. Od niedawna w naszej ofercie pojawiły się ciepło przyjęte przez naszych stałych klientów burgery o nazwach: Pieczarka, Nachos i Wiosenny. Nie jadłeś jeszcze? Przyjdź lub zamów telefonicznie.

Poznaj strefy dowozu jedzenia w Pobiedziskach i okolicy. Zapraszamy również do zapoznania się z menu naszej restauracji Trzy Smaki. Jeśli masz pytania lub uwagi skontaktuj się z nami. Śledź również nasz profil na Facebooku i Instagramie. Dowiesz się z nich o najnowszych promocjach i godzinach otwarcia lokalu w święta. Jeśli smakowało Tobie nasze jedzenie zostaw opinię w Google na naszym profilu.

Zamówienia i jedzenie na dowóz
Tel. 793 861 822